Vilniaus darželis-mokykla „Saulutė“

Miško apsuptyje, vaizdžiame Žvėryno mikrorajone, randasi Vilniaus miesto savivaldybei pavaldi biudžetinė įstaiga darželis – mokykla „Saulutė“ teikianti ikimokyklinį ( 1,5-6 m.) ir priešmokyklinį ( 6-7 m.) ugdymą lenkų bei rusų kalbomis ir pradinį ugdymą rusų kalba.

Čia dirba kūrybingai bei draugiškai nusiteikę, ilgametę darbo patirtį turinčios pedagogės, joms talkina specialistai – logopedė, psichologė, specialioji pedagogė bei komandą profesionalių medikų, – gydytojas, sveikatos priežiūros specialistė.

Naujienos, įvykiai ir renginiai

Sveikinimai
Sveikiname šiuos kūrybinių darbų “Jeigu aš būčiau mokyklos direktorius…” nugalėtojus:
priešmokyklinės grupės mokinį Andrejų Husieievą (piešinių konkursas, 1 vieta),
3 klasės mokinį Romaną Trifonovą (rašinio konkursas, 1 vieta),
1 klasės mokinę Ariną Malachovič (piešinių konkursas, 2 vieta),
3 klasės mokinį Glebą Oleiniką (rašinio konkursas, 2 vieta),
1 klasės mokinę Varvarą Drobitko (piešinių konkursas, 3 vieta),
3 klasės mokinį Matvejų Telešovą (rašinio konkursas, 3 vieta),
Džiaugiamės ir didžiuojamės Jumis!
Apklausa
Vilniaus miesto savivaldybė teikdama gyventojams paslaugas, visada siekia malonaus bendravimo ir kokybiško gyventojų aptarnavimo. Siekdami tobulinti teikiamų paslaugų kokybę bei gerinti interesantų aptarnavimą, kreipiamės į Jus prašydami sudalyvauti apklausoje.
„Saulės spindulėliai“
Mieli vaikai, gerbiami tėveliai! Tradiciškai, kovo pirmąjį pirmadienį, kovo 6-ąją dieną mūsų įstaigoje vyks „Saulės spindulėlių“ šventė – mūsų darželio – mokyklos ,,Saulutė“ vardadienis . Šios dienos šventinė apranga – geltonos spalvos akcentas: suknelės, marškinėliai, megztiniai arba papuošalai. Kokia šventė be dovanų? Vaikai, padovanokite mūsų „Saulutei“ kūrybinį darbą, kurio tema „Jeigu aš būčiau mokyklos direktorius…“ Pagalvokite, ką Jūs padarytumėte, kad mūsų darželis – mokykla taptų geresniu, komfortiškesniu, jaukesniu. Visą savo fantaziją ir sugebėjimus išreikškite savo kūrybiniuose darbuose. Priešmokyklinės grupės vaikai ir 1-2 klasės mokiniai rengia piešinius arba darbelius. 3 – 4 klasės mokiniams siūlome parašyti rašinėlį. Pageidautinas ir tėvų dalyvavimas bei pagalba šioje kūrybinėje veikloje. Kūrybinius darbus pateikite laisva forma – kurkite, improvizuokite, fantazuokite. Jūsų darbelių laukiame iki kovo 1 dienos. Skelbiame geriausio darbelio konkursą, o Jūsų tėveliai bus vertinimo komisija – balsuos bei išrinks geriausiąjį! Nugalėtojų laukia staigmenos!
Gerbiamieji tėveliai!
Vasario 7 d. 10.30 val. 1–4 klasių mokiniai, darželio „Pelėdžiukai“ ir “Nykštukai“ ir „Ežiukai “ grupių ugdytiniai vyks į Vilniaus teatrą „Lėlė“ žiūrėti pagal Justino Marcinkevičiaus eiliuotą poemą pastatyto spektaklio „Grybų karas“.
Šventinis sveikinimas
Darželio-mokyklos „Saulutė“ administracija sveikina visus su Naujaisiais Metais!

Mūsų vykdoma veikla

Darželis

Darželyje ugdomoji veikla vykdoma pagal vaikų darželio-mokyklos „Saulutė“ Ikimokyklinio ugdymo programą ir Bendrąją priešmokyklinio ugdymo programą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos. Jaukioje ir komfortiškoje aplinkoje vaikams sudarytos sąlygos aktyviai dalyvauti pažintinėje ir kūrybinėje veikloje. Auklėtiniai daug sužino apie rusų, lenkų, lietuvių tradicijas ir papročius bei tautinį kultūrinį palikimą. Ugdymo tęstinumas sudaro sąlygas tolimesniam sėkmingam vaikų mokymuisi ir adaptacijai pradinėje mokykloje, nes jie lieka pažįstamoje ir saugioje aplinkoje.

 

Mokykla

Mokykloje ugdomoji veikla vykdoma pagal Bendrąją Lietuvos Respublikos Švietimo Ministerijos pradinio ugdymo programą. Mūsų mokyklos pedagogų kolektyvas – tai vieninga kvalifikuotų pedagogų komanda, kuri vaikų ugdymo procesą organizuoja remiantis savo profesionalumu, energingumu, kūrybiškumu, entuziazmu ir profesine vaizduote.
Ugdymo(-si) procese taikomi aktyvūs mokymo(-si) metodai, pamokos vyksta ne tik klasėse, bet ir kitose erdvėse (mokykloje ir už jos ribų), taip pat rengiamos pažintinės išvykos, ekskursijos.
Mokiniai sėkmingai dalyvauja olimpiadose, konkursuose, koncertuose, miesto ir respublikiniuose renginiuose. Visa tai padeda ugdyti kūrybingą, visapusiškai tobulėjančią asmenybę.

 

Susisiekite su mumis

Direktorė
+370 5 275 6056

Pavaduotoja ugdymui
+370 5 275 8480