Sveiki atvykę į „Saulutę“!

Miško apsuptyje, vaizdžiame Žvėryno mikrorajone, randasi Vilniaus miesto savivaldybei pavaldi biudžetinė įstaiga darželis – mokykla „Saulutė“ teikianti ikimokyklinį ( 1,5-6 m.) ir priešmokyklinį ( 6-7 m.) ugdymą lenkų bei rusų kalbomis ir pradinį ugdymą rusų kalba.

Čia dirba kūrybingai bei draugiškai nusiteikę, ilgametę darbo patirtį turinčios pedagogės, joms talkina specialistai – logopedė, psichologė, specialioji pedagogė bei komandą profesionalių medikų, – gydytojas, sveikatos priežiūros specialistė.

Naujienos, įvykiai ir renginiai

Mūsų mokyklos mokinys – tarptautinio turnyro prizininkas
Sveikiname mūsų mokyklos 3-ios klasės mokinį Artemijų Fominą tarptautiniame Kiokushininkai karatė turnyre Olandijoje užėmusi 2-ą vietą!
Dalyvavome ir laimėjome
Dalyvavome konkurse „Darželio spalvos 2015“ ir laimėjome „Vivacolor“ atributika – puodelius ir atšvaitus. Dėkojame visiems aktyviai balsavusiems už grupės „Pelėdžiukai“ vaikų ir auklėtojų kūrybinį darbelį.
Vilniaus miesto raiškiojo skaitymo konkursas.
Sveikiname mūsų mokyklos trečios klasės mokinį Artemijų Fominą, kuris užėmė II vietą Vilniaus miesto raiškiojo skaitymo konkurse „Taika reikalinga visiems“!
Artemijų konkursui paruošė mokytoja Ana Kudinova.
„Tai bent mugė bus linksma“
Gerbiamieji tėveliai, kviečiame Jus į šventę
lapkričio 26 d.
» 12.30 val. 1 klasėje
» 14.00 val. 2 klasėje,
» 15.30 val. 3-4 klasėse.
„Katės namai“
Lapkričio 17 dieną (antradienį) mūsų mokyklos mokiniai ir ugdytiniai vyks į Lietuvos Rusų dramos teatrą žiūrėti vaikiško spektaklio „Katės namai“.
Spektaklis prasidės 11 valandą. Į teatrą mokinius nuveš užsakytas autobusas.

Mūsų vykdoma veikla

Darželis

Darželyje ugdomoji veikla vykdoma pagal vaikų darželio-mokyklos „Saulutė“ Ikimokyklinio ugdymo programą ir Bendrąją priešmokyklinio ugdymo programą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos. Jaukioje ir komfortiškoje aplinkoje vaikams sudarytos sąlygos aktyviai dalyvauti pažintinėje ir kūrybinėje veikloje. Auklėtiniai daug sužino apie rusų, lenkų, lietuvių tradicijas ir papročius bei tautinį kultūrinį palikimą. Ugdymo tęstinumas sudaro sąlygas tolimesniam sėkmingam vaikų mokymuisi ir adaptacijai pradinėje mokykloje, nes jie lieka pažįstamoje ir saugioje aplinkoje.

 

Mokykla

Mokykloje ugdomoji veikla vykdoma pagal Bendrąją Lietuvos Respublikos Švietimo Ministerijos pradinio ugdymo programą. Mūsų mokyklos pedagogų kolektyvas – tai vieninga kvalifikuotų pedagogų komanda, kuri vaikų ugdymo procesą organizuoja remiantis savo profesionalumu, energingumu, kūrybiškumu, entuziazmu ir profesine vaizduote.
Ugdymo(-si) procese taikomi aktyvūs mokymo(-si) metodai, pamokos vyksta ne tik klasėse, bet ir kitose erdvėse (mokykloje ir už jos ribų), taip pat rengiamos pažintinės išvykos, ekskursijos.
Mokiniai sėkmingai dalyvauja olimpiadose, konkursuose, koncertuose, miesto ir respublikiniuose renginiuose. Visa tai padeda ugdyti kūrybingą, visapusiškai tobulėjančią asmenybę.

 

Susisiekite su mumis

Direktorė
+370 5 275 6056

Pavaduotoja ugdymui
+370 5 275 8480