Svečių knyga

Svečių knyga yra ta vieta, kur Jūs galite parašyti mums savo nuomonę įvairiais, su darželio-mokyklos „Saulutė“ veikla susijusiais klausimais, atsakymų į kuriuos neradote mūsų tinklapyje. Taip pat laukiame ir konstruktyvios kritikos, mūsų veiklos vertinimų ir pasiūlymų, kurie Jūsų manymu padėtų pagerinti procesus vykstančius darželyje mokykloje „Saulutė“.

Norėtumėm taip pat išgirsti Jūsų nuomonę ir pastabas apie mūsų tinklapį. Visi žinome, jog tobulinimui ribų nėra ir kiekvienas žmogus turi savų įdėjų ir supratimą, ką norėtų čia matyti. Jei Jūsų pasiūlyti funkcionalumai padės pagerinti mūsų tinklapio patogumą – mes juos būtinai įdiegsime.

Nepamirškite, jog tai yra darželio-mokyklos svečių knyga, todėl net ir išsakant nuomonę apie labai skaudžias temas ir klausimus prašome laikytis elementarių kultūringo bendravimo taisyklių. Mes pasiliekame teisę šalinti pasisakymus, kurie neatitinka reikalavimų pateiktų svečių knygos elgesio taisyklėse.

Puslapių lankytojų dėmesiui

Pasisakymų tvarkymas ir priežiūra
Darželio-mokyklos „Saulutė“ kolektyvui yra įdomi ir labai svarbi kiekviena Jūsų išsakyta nuomonė. Tikime, jog tiek pagyrimai, tiek konstruktyvi kritika, tiek ir siūlomos idėjos padės pagerinti mūsų veiklą.

Tačiau mes pasiliekame teisę pašalinti tuos lankytojų komentarus, kurie yra vulgarūs, skatina smurtą, yra grasinantys, įžeidžia ir žemina pasisakymuose minimus asmenis, skatina tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą.

Taip pas bus šalinami pasisakymai tų, kurie yra pasirašyti apsimetus kitu, realiai egzistuojančiu asmeniu, ar kompanija, o taip pat tie pasisakymai, kurie neturi nieko bendro su darželio-mokyklos „Saulutė“ veikla.

Pasisakymai

"jeżyki" - 2020.10.29 10:31

Dziękujemy pani Ani i Lili,za ich trud,że pomimo takiej „sytuacji“ dzieci uczęstniczą w scenkach, demonstrując swoją artystyczność;)

Marzena, Grupa "Jezyki" - 2020.10.05 16:32

Drogie panie wychowawczynie, Szanowna Pani Aniu i Pani Lilo, z okazji dnia nauczyciela dziekujemy bardzo za trud, za pasje i za serdecznosc!

Елена, мама Софьи И. 1 класс - 2020.10.05 15:48

Поздравляем весь коллектив сада-школы «Солнышко» с замечательным днём – профессиональным праздником! Спасибо вам за всё тепло, заботу и внимание, которое вы дарите нашим детям! Здоровья вам всем, радости, много солнечных дней и отличного настроения!

Анастасия , мама Александры . Группа «Солнечные зайчики» - 2020.10.05 13:03

Поздравляем весь педагогический состав сада-школы «Saulute”с днём Учителя . Всегда приятно работать с настоящими профессионалами , которые любят свою работу. Родители спокойны, так как наши дети в хороших руках . Огромное спасибо Вам за это !!!!

Анастасия , Мама Марии , 1 класс - 2020.10.05 11:20

Наши любимые учителя, Раиса Григорьевна и Наталья Алексеевна !!! Примите самые искренние поздравления с Вашим профессиональным праздником. Спасибо Вам за терпение и внимание , которыми Вы окружаете наших детей. И те знания , которые станут фундаментом в их жизнях.