Kontaktai

Šiame skyriuje pateikta visa kontaktinė informacija, kuri yra reikalinga norint su mumis susisiekti.

Skambinkite pateiktais telefonais arba rašykite mums elektroniniu paštu. Stengsimės pateikti atsakymus į Jums rūpimus klausimus kaip galima greičiau.

Norintieji gali pateikti savo klausimus ar pastabas pasinaudodami šiame skyriuje pateikta užklausos forma. Prašytumėm nepamiršti nurodyti savo kontaktinės informacijos (vardo, telefono arba elektroninio pašto adreso), kad vėliau galėtumėm su Jumis susisiekti.

Atvykstantiems pas mus pirmą kartą siūlome patogiai sužinoti kaip rasti darželį-mokyklą „Saulutė“ pasinaudojant Maps.lt ir GoogleMaps įrankiais, pateiktais kairėje.

Kaip mus rasti?

Pasinaudokite Maps.LT įrankiu

Paspauskite pele ant kairėje pateikto paveikslėlio, kad atidarytumėt Maps.LT įrankį. Atsidariusiame lange pamatysite kur tiksliai yra darželis-mokykla „Saulutė“, o naudodamiesi įrankyje pateiktomis funkcijomis galėsite padidinti arba sumažinti mastelį, taip pat surasti Jums tinkamiausią maršrutą iki mūsų įstaigos.

Pasinaudokite GoogleMaps įrankiu

Paspauskite pele ant kairėje pateikto žemėlapio, kad atidarytumėt GoogleMaps įrankį. Atsidariusiame lange pamatysite kur tiksliai yra darželis-mokykla „Saulutė“, o naudodamiesi įrankyje pateiktomis funkcijomis galėsite padidinti arba sumažinti žemėlapio mastelį, taip pat surasti Jums tinkamiausią maršrutą iki mūsų įstaigos.

Kontaktinė informacija

Vilniaus darželis-mokykla „ Saulutė“

Direktorė 275 6056
Sekretorė 275 6056
Pavaduotoja ugdymui 2758480
Budintis administratorius +370 655 07030

rastine@saulute.vilnius.lm.lt

Miglos g. 1, Vilnius 08101, Lietuva

Užklausos forma