Svečių knyga

Svečių knyga yra ta vieta, kur Jūs galite parašyti mums savo nuomonę įvairiais, su darželio-mokyklos „Saulutė“ veikla susijusiais klausimais, atsakymų į kuriuos neradote mūsų tinklapyje. Taip pat laukiame ir konstruktyvios kritikos, mūsų veiklos vertinimų ir pasiūlymų, kurie Jūsų manymu padėtų pagerinti procesus vykstančius darželyje mokykloje „Saulutė“.

Norėtumėm taip pat išgirsti Jūsų nuomonę ir pastabas apie mūsų tinklapį. Visi žinome, jog tobulinimui ribų nėra ir kiekvienas žmogus turi savų įdėjų ir supratimą, ką norėtų čia matyti. Jei Jūsų pasiūlyti funkcionalumai padės pagerinti mūsų tinklapio patogumą – mes juos būtinai įdiegsime.

Nepamirškite, jog tai yra darželio-mokyklos svečių knyga, todėl net ir išsakant nuomonę apie labai skaudžias temas ir klausimus prašome laikytis elementarių kultūringo bendravimo taisyklių. Mes pasiliekame teisę šalinti pasisakymus, kurie neatitinka reikalavimų pateiktų svečių knygos elgesio taisyklėse.

Puslapių lankytojų dėmesiui

Pasisakymų tvarkymas ir priežiūra
Darželio-mokyklos „Saulutė“ kolektyvui yra įdomi ir labai svarbi kiekviena Jūsų išsakyta nuomonė. Tikime, jog tiek pagyrimai, tiek konstruktyvi kritika, tiek ir siūlomos idėjos padės pagerinti mūsų veiklą.

Tačiau mes pasiliekame teisę pašalinti tuos lankytojų komentarus, kurie yra vulgarūs, skatina smurtą, yra grasinantys, įžeidžia ir žemina pasisakymuose minimus asmenis, skatina tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą.

Taip pas bus šalinami pasisakymai tų, kurie yra pasirašyti apsimetus kitu, realiai egzistuojančiu asmeniu, ar kompanija, o taip pat tie pasisakymai, kurie neturi nieko bendro su darželio-mokyklos „Saulutė“ veikla.

Pasisakymai

Мама Арнаса и Матаса, "Солнечные зайчики" - 2021.01.16 23:32

Хочу выразит огромную благодарность за организацию Новогоднего праздника. Праздник был проведён на высшем уровне. Большое спасибо всему коллективу группы.

Отдельное спасибо за каждодневную атмосферу добра и уюта, которую смогли создать воспитатели группы. За их такт, внимание и доброе отношение к нашим детям.

Родители Габриелы Колесник “Saulės Zuikučiai” - 2021.01.16 19:15

Невозможно выразить словами, как мы благодарны нашим воспитателям группы «Солнечные зайчики» за такой чудесный Новогодний праздник для наших детей!!!! Получилось на все 100% , так всё здорово прошло, мы просто в восторге!!!!Огромное вам спасибо!!!

Александра и Дмитрий, родители Кости - 2021.01.16 18:57

Огромное спасибо воспитателям группы Солнечные зайчики за организацию праздника!
А также спасибо за каждодневную заботу, воспитание и новые знания. Спасибо!!!!!

Родители Софии З. - 2021.01.16 18:13

Большое спасибо воспитателям группы Солнечные зайчики за организацию праздника! Нам очень понравилось! Мы очень скучаем и ждём когда снова пойдём в детский сад!

Светлана и Джереми, Родители Алекса Мейер - 2021.01.16 16:24

Огромное спасибо за праздник и отличное настроение воспитателям группы солнечные зайчики. Прекрасная организация, костюмы, программа. Большое спасибо Валентина Людвиковна, Татьяна Петровна, Инна Иосифовна, Елена. Очень скучаем!